SAPO ERDHI

Bloody Glare Gaming Headset G610

4,490 L

 

Kufjet Bloody G610 janë mjaft komforte dhe të lehta për përdorim të gjatë pa lodhje me sfungjer memory dhe lekurë të butë. Janë të pajisura me mikrofon dhe opsionet e volumit pranë veshit për të komunikuar me shokët e skuadrës pa ndërprerje.

Ka stok

SKU: CNG3473-B Modeli: G610 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

G610

Color

Black/Gold

Connectivity

Wired

Headset
Speaker Unit

45mm Driver

Impedance

32 ohm

Microphone
Frequency Response

20 Hz- 20 KHz

Sensitivity

100 dB

Cable
Material

Tangle-Free Braided Cable

Cable Length

2.2m

PC Extension Adaptor

15 cm

Port

3.5 mm for Audio, USB for Light Up

Dimensions

158x185x77 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody Gaming Headset G610