SAPO ERDHI

BOYA 35C-XLR Pro 3.5mm Mini Jack to XLR Converter

1,590 L

 

Përshtatësi Boya 35C-XLR Pro ofron një konvertim pa probleme nga një hyrje mini fole femër 3,5 mm në një dalje mashkull XLR me 3 pin, duke lehtësuar integrimin e mikrofonëve me dalje mini fole në konfigurime profesionale audio si miksera, kamera dhe pajisje të tjera të pajisura me hyrje XLR. I krijuar me konstruksion të fortë tërësisht prej alumini dhe me lidhës të larë në flori, ky përshtatës siguron transferim optimal të sinjalit dhe qëndrueshmëri afatgjatë, duke e bërë atë një mjet thelbësor për arritjen e regjistrimeve audio me cilësi të lartë në mjedise të ndryshme profesionale.

Ka stok

SKU: DUN2315-B Modeli: 35C-XLR Pro Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Mini Instant Film

1,790 L
Kurseni: 500 L
- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

35C-XLR PRO

Color

Black

Interface
Connector 1

1x 1/8" / 3.5 mm TRS Female

Connector 2

1x XLR 3-Pin Male

Connector Plating

Gold

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x BOYA 35C-XLR Pro 3.5mm Mini Jack to XLR Converter