OFERTA ONLINE

Canon Pixma TS3450 Printer

6,490 L

 

Printeri me bojë me ngjyra Canon PIXMA TS3450 është një opsion elegant dhe i përballueshëm për përdorim shtëpiak që shkëlqen në prodhimin e dokumenteve tekstuale me cilësi të lartë dhe fotografive me ngjyra të gjalla. Me dizajnin e tij miqësor për përdoruesit, duke përfshirë Wi-Fi dhe aftësitë e printimit në celular, printeri ofron komoditet pa kompromentuar cilësinë. Ideale për projektet shkollore ose mirëmbajtjen e një albumi fotografik, ai gjithashtu mbështet kopjimin dhe skanimin. Thjeshtësia e printerit shtrihet në konfigurim të lehtë, printim celular pa aplikacione shtesë dhe një ekran të pastër mono LCD 3,8 cm.

Ka stok

SKU: ALB488 Modeli: 4463C006AA Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xprinter XP-Q260 Thermal Printer

6,990 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Model

4463C006AA

Color

Black

Print
Speed Monochrome

Up to 7.7ipm Mono Print

Printer Resolution

Up to 4,800 x 1,200 dpi Print

Speed Colour

Up to 4ipm Colour Print

Double Sided Printing

Manual Double Sided Printing

Product Group Output

A4

Borderless Printing

Yes (13 x 18cm, 10 x 15cm, 13 x 13cm)

Scan
Maximum Document Size

216 x 297 mm

Scan Facility Present

Yes

Scan Resolution

Up to 600 x 1,200 dpi

Scanner Type

CIS Flatbed Photo and Document Scanner

Copy
Copy Speed Colour

Up to 3ipm Color Copy

Copy Speed Monochrome

Up to 3ipm Mono Copy

Copier Reduce/Enlarge

25 – 400 % Copy

Copy Facility Present

Yes

Multiple Copying

Up to 20 Copies

Interfaces
Interface Type(s)

USB & Wireless

LCD Screen

3.8cm Mono LCD Display

Airprint Compatible

Yes

Mobile & Cloud Printing Services

Canon PRINT Inkjet/SELPHY App, Easy-PhotoPrint Editor, PIXMA Cloud Link, Canon Print Service Plugin (Android), Apple AirPrint, Access Point Mode, WLAN PictBridge, Mopria (Android)

Compatibility
Operating Systems Supported

Windows & Mac* Compatible

Mac Operating Systems Supported

*Support is Provided via Apple AirPrint Only

Windows Operating Systems Supported

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

Media Handling
Paper Handling Input 1

60 Sheet Rear Input Tray

Maximum Paper Weight

Plain Paper: 105gsm / Canon Photo Paper: Up to 275gsm

Media Sizes Supported

Plain Paper: A4, A5, B5, Letter, Legal / Photo Paper: 13 x 18cm, 10 x 15cm, 13 x 13cm / Custom (Width: 89mm – 215.9mm / Length: 127mm – 676mm)

Media Types Supported

Plain Paper, Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Glossy Photo Paper "Everyday Use" (GP-501), Magnetic Photo Paper (MG-101), Restickable Photo Paper (RP-101), Canon Red Label Superior (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper (SAT213)

Minimum Paper Weight

64gsm

Dimensions & Weight
Dimensions

435 x 327 x 145 mm

Weight

4 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Canon PIXMA TS3450

1x Starter Ink Cartridges

1x Power Cord

1x Setup CD-ROM

1x Manuals and Documentation