Davin Lightning Audio + Charge Adapter

990 L

 

Përshtatës Apple. Fishë lightning me dy dalje, Aux dhe Lightning Connector. Mund të karikoni dhe të transmetoni audio me cilësi të lartë në të njëjtën kohë.

Ka stok

SKU: CNG4898-W Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

DAL3

Color

White

Key Specs
Connector Type

Lightning

Adapter

Aux 3.5mm Jack + Lightning Port

Devices
Compatibility

Apple Devices with Lightning Connector

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Davin Lightning Audio + Charge Adapter