Ofertë!
OFERTA ONLINE

Dell G15 5530 15.6”, 16GB, 1TB SSD, Core i7

129,990 L

Kurseni: 10,000 L

Luani pa limite dhe sundoni me këtë laptop me dizaj modern dhe estetikë retro. Me G15 do jeni gati për betejë në pak sekonda pa patur nevojë të stoponi lojën. CPU e mahnitshme e tij ju kalon automatikisht në Dynamic Performance Mode, duke ju dhënë gjithë fuqinë e nevojshme për të tejkaluar kundështarët tuaj. Procesor i gjeneratës së fundit, kartë grafike jashtëzakonisht e fuqishme dhe memorje 1TB. Dell G15 është projektuar për fitore.

 

• Intel® Core™ i7-13650HX
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 15.6″ FHD Display
• NVIDIA GeForce RTX 4060

Ka stok

SKU: SAS1075 Modeli: G5530-7957GRY-PUS Kategori: , Etiketa: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

G5530-7957GRY-PUS

Announced

2023

DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13650HX

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.90GHz

Processor cores

14 cores

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5 4800MHz

Memory

1TB SSD

SSD Details

M.2 SSD

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Panel Type

WVA

Screen size

15.6"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 4060

Graphics Memory

8GB GDDR6

Graphics Memory Type

Dedicated

On-board Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Ethernet LAN

10,100,1000 Mbit/s

Bluetooth

V5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x Headset (headphone and microphone combo)
1x RJ45 Ethernet port
3x USB 3.2 Gen 1 ports
1x HDMI 2.1 port
1x USB-C 3.2 Gen 2 port with DisplayPort™

AUDIO
Built-in Microphone

Single Array Digital Microphone

Built-in Speakers

2 Tuned speakers with Dolby Audio

CAMERA
Front Camera

HD 720p

SOFTWARE
Operating System

Windows 11 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Capacity

86 Wh

Battery Cells

6-Cells

POWER
AC Adapter Power

330W AC Adapter

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

357.26 x 274.52 x 26.95 mm

Weight

2.81 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

36 Muaj