Të Përdorura

HP Elitedesk 800 G1 SFF 8GB, 500GB HDD, Core i5

11,490 L

 

Elitedesk 800 G1 SFF është një nga kompjuterat më të mirë dhe funksional të HP-së. Ky model është i vogël kopakt dhe ka parametrat që ju nevojiten. Vjen me Ram 8GB, memorje 500GB HDD dhe procesor Intel Core i5 që ju lejon të hapni dhe punoni disa gjera njekohesisht.

• Intel® Core™ i5-4590S
• 8GB RAM, 500GB HDD
• Intel® HD Graphics 4600

Ka stok

SKU: PC76 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-4590S

Processor Frequency

3.00 GHz up to 3.70 GHz

Processor cores

4 cores

Processor cache

6 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

1600-MHz DDR3 SDRAM

Memory

500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4600

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

Type: Integrated
HD stereo codec: Realtek 2-channel ALC221 codec
Audio I/O ports: Front microphone-In (150-K ohm Input Impedance)

PORTS AND CONNECTORS
Details

Front:
(2) USB 2.0 ports
(2) USB 3.0 ports, microphone, headphone

Rear:
(4) USB 2.0 ports
(2) USB 3.0 ports, stereo audio out, line in, RJ-45 Ethernet, PS/2 mouse and keyboard, VGA, (2) DisplayPort with multi-stream4, power connector, RS-232 serial port

Communications

Integrated Intel I217LM Gigabit Network Connection; optional wireless LAN card available

POWER
Power Details

Internal 320-W power supply, Active PFC, up to 94% efficient

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

340 x 100 x 380 mm

Weight

7600 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Elitedesk 800 G1 SFF

Garancia e produktit

12 Muaj