Dell Wireless Keyboard and Mouse Combo

4,990 L

 

Tastier dhe maus wireless dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv.  Tastiera është me butona në madhësi të plotë. Mausi mund të përdoret me të dyja duart.

Ka stok

SKU: SBBU0001 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Mouse
Movement Detection Technology

Optical

Batteries

1

Buttons Qty

3

Movement Resolution

Adjustable DPI. 1000, 1600(default), 2400, 4000

Supported Battery Type

AA x 1

Keyboard
Keyboard Technology

Plunger

Hot Keys Function

12 programmable keys of F1-F12

Miscellaneous
Compliant Standards

AES-128 encryption for the Keyboard

Included Accessories

AA battery, 2 AAA batteries

Software & System Requirements
Included Software

Dell Peripheral Manager (Windows only)

OS Required

Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04

Battery
Type

AAA type

Installed Qty

2

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse

USB Receiver