Display Port To Display Port Cable

790 L

 

Kabllo qe lidh dy pajisje me porte Display . Përbërë nga material rezistent dhe e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: CNG1863 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Display Port To Display Port Cable