SAPO ERDHI

FD Wireless Gaming Mouse I720

1,990 L

 

FD I720 është një maus lojrash me wireless i krijuar për lojtarë. Ai përmban butona pa zhurmë, duke ofruar një përvojë të qetë dhe pa ndërprerje gjatë përdorimit. Mausi përdor teknologjinë wireless 2.4 GHz, duke siguruar një lidhje të besueshme brenda një rrezeje 360 gradë dhe deri në 30 metra pa ndërhyrje. Teknologjia e saj e avancuar me fuqi të ulët zgjat jetëgjatësinë e baterisë në 12 muaj, duke minimizuar nevojën për zëvendësime të shpeshta të baterive. Shpejtësia e kthimit 250 Hz garanton performancë të qetë dhe të përgjegjshme, duke e bërë atë ideal për lojtarët konkurrues. Me opsionet e ndërrueshme të DPI (1000-1600-2400 DPI) dhe pozicionimin e saktë të objektit, ai ofron lojë me precizion të lartë. Kompakt dhe i lehtë, ky maus lojrash është i pajtueshëm me sisteme të ndryshme, duke e bërë atë një zgjedhje të jashtëzakonshme për lojtarët dhe profesionistët që kërkojnë një maus pa zhurmë dhe efikas.

Ka stok

SKU: DUN1800-B Modeli: I720 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

I720

Color

Black

Wireless Technology
Frequency

2405MHz-2476MHz

Channel

16

Transmission Rate

1Mbps

Coverage Range

30 m

Battery
Battery Type

2x AAA Batteries

Battery Life

About 12 Months Standby

Buttons
Number of Buttons

6

Type

Silent

Click Lifespan

Up to 3 Million Times

DPI Settings
DPI

1000-1600-2400 DPI

Return Rate
Info

250Hz

Power Consumption
Working Current

4mA

Standby Current

0.1mA

Dormancy Current

50uA

No Receiver State

10-25uA

Dimensions & Weight
Dimensions

117 x 73 x 38 mm

Weight

75 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x FD Wireless Gaming Mouse I720

1 x Receiver