Ofertë!
OFERTA ONLINE

Harman Kardon Aura Studio 4

29,990 L

Kurseni: 4,000 L

Harman Kardon Aura 4 suporton Bluetooth dhe AirPlay për transmetim wireless nga pajisjet e përputhshme. Përveç kësaj, boksi është i pajisur me gjashtë transduktorë 40mm me rreze të mesme dhe të lartë për tingullin omni-drejtues dhe një subwoofer 130mm për bas të pasur. Teknologjia audio DSP me stereo zgjerim të personalizuar është projektuar për tinguj me frekuencë të plotë që mbush dhomën. Kjo jep një tingull të balancuar me barazimin e përmirësuar për të krijuar një përvojë audio të plotë dhe më realiste. Aplikacioni i personalizuar Harman Kardon Remote lejon konfigurim të lehtë dhe lidhje të shtuar.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Model

Aura Studio 4

Color

Black

General Specifications
Bluetooth version

4.2

Support

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Transducers

40mm x6 pcs (mid-high range)
130mm x1 pcs (subwoofer)

Rated Power

2 x 15W RMS + 1 x 100W RMS

Frequency Range

45Hz – 20KHz (-6dB)

Signal to noise ratio

80dB at 15W (Mid-high range); 80dB at 100W (Subwoofer)

Power supply

100-240V – 50/60Hz

Bluetooth transmitter power

0 – 9dBm

Bluetooth transmitter frequency range

2.402 – 2.480GHz

Bluetooth transmitter modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimension

283.6 x 232 x 232 mm

Weight

3.6kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Harman Kardon Aura Studio 4

1 x Power cable

1 x Quick-Start Guide

1 x Safety sheet