OFERTA ONLINE

Havit 10” Ring Light

2,490 L

 

Zgjidhni temperaturën e dëshiruar të ndriçimit dhe realizoni foto apo video me efekt mahnitës për të nxjerrë në pah absoluten tuaj. Me kapëse telefoni e cila përfshin një gamë të gjerë të tyre dhe është e veshur me gomë për të mbajtur në çdo moment të sigurt pajisjen tuaj të filmimit.

Ka stok

SKU: DUN2144-B Modeli: ST7012 Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

ABS + Metal

Lamp Beads

120

Light Modes

Warm, soft, cold

Features
Details

• Beauty fill
• Spiral Fixed Jaw
• 4-7'' Mobile Phone
• Anti-Skid Rubber Pad
• 3 Light Modes
• Omnidirectional

Dimensions and Weight
Diameter

26 cm (10'')

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit 10” Ring Light