OFERTA ONLINE

HAVIT 10” Ring Light

2,790 L

 

Provoni efekte të ndryshme nga të tjerët dhe eksploroni me ndriçimin shumëngjyrësh që ST7026 ju mundëson. Me diameter 26 cm (10”) dhe e lehtë në peshë mund të përdoret lehtësisht dhe transportohet për ta patur me vete sa herë të keni nevojë. Siguron kapje të fortë të telefonit dhe qëndrueshmëri maksimale.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

ABS + PC

Yellow and White Lamp LED

120

RGB LED

48

Light Modes

Warm, Soft, Cold

Features
Details

• Strong Grip
• Anti-Skid Rubber Pad
• 10 Light Modes
• Omnidirectional

Compatibility
Smartphones

4-7"

Dimensions
Diameter

26 cm (10'')

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit 10” Ring Light