Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT Computer Speakers SK202

1,990 L

Kurseni: 1,500 L

Rrisni përvojën tuaj të audios në desktop me këta altoparlantë të fuqishëm 2.0 me fuqi dalëse 3W x 2. Të dizenjuara për dhënie të tingullit gjithëpërfshirës, ato ofrojnë audio të pastër e të qartë, ideale për muzikë, filma dhe lojëra. Duke shtuar një prekje stili me dritat e gjalla RGB duke krijuar një ambient vizual dinamik për të plotësuar përvojën tuaj të dëgjimit. Kompakt dhe me stil, këta altoparlantë jo vetëm që përmirësojnë audion tuaj, por gjithashtu shtojnë një stil tërheqës për kompjuterin tuaj.

Ka stok

SKU: DUN2167-B Modeli: SK202 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

SK202

Color

Black

General Specifications
Ports

1 x USB-A
1 x 3.5 mm Jack

Performance
Rated Power

3W x 2

Features
Details

• Built-in large audio driver offers full high definition sound and enhanced bass
• Portable and Durable Construction
• Dynamic RGB Lights
• TWS function

Dimensions & Weight
Dimensions

179 x 87 x 122 mm

Weight

300 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x HAVIT Computer Speaker