SAPO ERDHI

HAVIT Computer Speakers SK755BT

1,990 L

 

Rrisni përvojën tuaj të audios në desktop me këta altoparlantë të fuqishëm 2.0 me fuqi dalëse 5W x 2. Të dizenjuara për dhënie të tingullit gjithëpërfshirës, ato ofrojnë audio të pastër e të qartë, ideale për muzikë, filma dhe lojëra. Duke shtuar një prekje stili me dritat e gjalla RGB duke krijuar një ambient vizual dinamik për të plotësuar përvojën tuaj të dëgjimit. Kompakt dhe me stil, këta altoparlantë jo vetëm që përmirësojnë audion tuaj, por gjithashtu shtojnë një stil tërheqës për kompjuterin tuaj.

Ka stok

SKU: DUN2155-B Modeli: SK755BT Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

SK755BT

Color

Black

General Specifications
Bluetooth

v5.0

Driver

52mm x2

Ports

1 x USB-A
1 x 3.5 mm Jack

Performance
Rated Power

5W x 2

Features
Details

• Built-in large audio driver offers full high definition sound and enhanced bass
• Portable and Durable Construction
• Dynamic RGB Lights

Dimensions & Weight
Dimensions

80 x 115 x 174 mm

Weight

400 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x HAVIT Computer Speaker