Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT I62 Wireless Headphones

990 L

Kurseni: 1,000 L

Kufjet Havit i62 kombinojnë pa probleme performancën dhe rehatinë, duke shfaqur një dizajn elegant me kupa veshësh që rrotullohen 90°, kupat e veshëve me sfungjer super të butë dhe një shirit koke të rregullueshme për një përshtatje të personalizuar. Duke pasur një kohë të shpejtë karikimi prej 2,5 orësh, kufjet ofrojnë deri në 8 orë dëgjim të vazhdueshëm, duke siguruar një përvojë dëgjimi të besueshme dhe gjithëpërfshirëse. I pajisur me drejtues të integruar të dyfishtë me hapje të madhe 40 mm, i62 ofron tingull stereo me besueshmëri të lartë dhe një përvojë të fortë basi. Me versionin Bluetooth 5.0 dhe një rreze pune me valë prej 10 metrash, këto kufje ofrojnë komoditet pa kompromentuar performancën.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

I62

Color

Black, Blue, Pink, White

General Specifications
Driver size

40 mm

Audio Specifications
Driver Sensitivity

103±3db at 1khz;1mw

Dynamic Frequency Response Range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

32Ω±15%

Connection Specifications
Bluetooth

V5.0

Bluetooth Profiles

A2DP/AVRCP/HSP/HFP

Bluetooth Frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Battery
Charging Time

About 2.5 Hours

Maximum Play Time

Up to 8 Hours

Features
Foldable

Yes

Audio cable

Yes

Remote control on ear cups

Yes

Multi-Point Connection

Yes

Wireless

Yes

Over-ear

Yes

Rechargable battery

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

199 x 50 x 176 mm

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Headphones

1x Charging Cable