PICUN Bluetooth Headphones P80S

2,990 L

 

Ze vibrues per tju dhen nje eksperience me reale gjate kohes qe luani. Bluetooth 4.1 me lidhje me te qendrueshme. Me drita LED te ndryshueshme. Mbulojne gjithe veshin, te lehta dhe shume te rehatshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Rose Gold, White

Size

185x200mm/5.55”x6”

Material

ABS(Acrylonitrile Butadiene Styrene)

Bluetooth Version

V4.1

Profiles Supported

A2DP/AVRCP/SMP/HFP

Accept Range

8-10m

Frequency Range

20HZ-20KHZ

Wearing Type

Head-mounted

Microphone

Yes

Drive unit

40mm

Battery Capacity

1000mAh

Playing Time

80 hours(bluetooth function ONLY)
27 hours(bluetooth, vibration function ONLY)
12 hours(bluetooth, LED lighting function ONLY)
9 hours(bluetooth, LED, vibration funtion)

Charging Time

3-4 Hours

Standing Time

About 300 Hours

Charging Voltage

DC 5V

Features

-Vibration sound, give you more real gaming experience.
-Bluetooth 4.1, more stable connection.
-Colorful LED lighting, cool design.
-Over-ear design, more comfortable.
-Foldable design, convenient to carry out.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PICUN Bluetooth Headphones P80S