Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT KW11 Kids Watch

3,990 L

Kurseni: 1,000 L

Kjo orë inteligjente për fëmijë ka një kamerë me definicion të lartë dhe lente me kënd të gjerë, duke siguruar një fushë të gjerë shikimi. Një veçori e sigurisë përfshin një buton SOS me një klikim që, kur shtypet për më shumë se 5 sekonda, kërkon automatikisht ndihmë dhe fillon telefonon numrat e familjes përmes aplikacionit të lidhur. Pajisja ofron veçori gjithëpërfshirëse të kontrollit prindëror, duke i lejuar prindërit të rregullojnë dhe monitorojnë funksione të ndryshme pasi të lidhin orën me aplikacionin e dedikuar. Me mbështetjen për pozicionimin LBS, GPS  gjurmimi në kohë reale i vendndodhjes së fëmijës është lehtësisht i aksesueshëm në telefonin inteligjent të prindit. Për më tepër, përfshirja e thirrjeve video 4G në definicion të lartë përmirëson komunikimin, duke nxitur një mjedis të sigurt dhe të lidhur për familjet.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KW11

Color

Blue, Pink

Material
Construction

PC+TPU

Display
Type

TFT

Screen Size

1.4"

Resolution

240 x 240 Pixels

Processor
CPU

ASR3603

Battery
Capacity

680 mAh

Features
Details

• Heart Rate Monitoring
• Multiple Sports Modes
• 4G Video Calling
• Parental Control
• SOS Button

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

User manual