HAVIT MS1001S Gaming Mouse

990 L

 

Mausi i lojërave Havit MS1001S ofron dizajnin më të mirë përmes një kapjeje ergonomike në pëllëmbë. Përfshirja e një sensori dhe mikro-çelësi i ofron performancë të jashtëzakonshme gjurmimi dhe reagime të shpejta. Dizajni ergonomik e bën përdorimin e zgjatur të rehatshëm edhe në konkurrencë të ashpër.

Ka stok

SKU: DUN2186-B Modeli: MS1001S Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MS1001S

Color

Black

GENERAL
Connectivity

Wired

Connection Type

Wired via USB 2.0

Sensor

Optical

DPI

Up to 4800 DPI

Special Design Features

Ergonomic right – handed design for palm and claw grip.
Textured side-grips for better control

Button Life

Up to 3,000,000 Times

Maximum Operating Temperature

40 degrees Celsius (104 F)

Minimum Operating Temperature

0 degrees Celsius (32 F)

Maximum Relative Humidity (%)

0.95

Minimum Relative Humidity (%)

0.2

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

132 x 68 x 42.5 mm

Weight

100 g

Cable Length

1.6 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit MS1001S