SAPO ERDHI

HAVIT Multi-Function Keyboard

1,490 L

 

Havit KB866L është një tastierë e ekuilibruar që ndërthur kompaktësinë dhe funksionalitetin, por nuk komprometon asgjë. Me një trup të qëndrueshëm dhe çelësa të ekuilibruar të vlerësuar për t’i bërë ballë 5 milionë shtypjeve të tasteve, është sa i besueshëm aq edhe kompakt. Kapakët e tastëve të dyfishta kanë funksionet dytësore të çelësave të printuara në to, në mënyrë që të mund të gjeni shpejt çdo funksionalitet shtesë që ju nevojitet. Lëreni stilin tuaj të shkëlqejë me dizajnin LED të ekspozuar të çelsave dhe efektet mahnitëse të ndriçimit.

Ka stok

SKU: DUN2175-B Modeli: KB866L Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KB866L

Color

Black

Keyboard Specifications
Connection

USB 2.0

Number of Keys

104

Operating Voltage

5V

Operating Current

300 mA

Dimensions & Weight
Dimensions

462 x 147 x 29 mm

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim