SAPO ERDHI

HAVIT Transparent Mechanical Gaming Keyboard KB875L

4,990 L

 

Tastiera Havit KB875L është një kombinim i shkëlqyer i karakteristikave premium, i projektuar me kujdes për të arritur një përvojë të paimagjinueshme në përdorimin e kompjuterit tuaj. Me 98 çelësa mekanikë dhe një dizajn transparent, ajo siguron precizitet dhe reagim të jashtëzakonshëm, duke përmbushur nevojat e lojtarëve dhe profesionistëve me një performancë të padiskutueshme. Krijuar për rezistencë, çdo çelës ofron një jetëgjatësi të shkëlqyer prej deri në 50,000,000 shtypje, duke garantuar një besueshmëri që do të qëndrojë në kohë. Dimensionet e vogla japin një ekuilibër të përsosur midis funksionalitetit dhe lehtësisë së transportit, duke u përshtatur më lehtësisht me çdo konfigurim.

Ka stok

SKU: DUN2180-T Modeli: KB875L Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KB875L

Color

Black

Keyboard Specifications
Connection

Wired

Number of Keys

98

Switch

Mechanical

Operating Voltage

5V

Operating Current

350 mA

Dimensions & Weight
Dimensions

388 x 140 x 44 mm

Weight

825 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim