3 DITË OFERTA ONLINE

HAVIT Wireless Car MP3 Player

1,990 L

 

HAVIT HV-FM811BT FM është një zgjidhje ideale për të përmirësuar përvojën e audios së makinës suaj në mënyrë të përballueshme. Dizajni i tij kompakt dhe i lehtë e bën të lehtë instalimin dhe përdorimin në çdo automjet. Me lidhjen Bluetooth V5.0, mund të sinkronizoni pa probleme telefonin inteligjent me paisjen për telefonata, transmetim muzikor. Butoni CH ju lejon të rregulloni mirë frekuencën FM për marrjen optimale të sinjalit. Për më tepër, ai përmban dy porte USB (3.1A/1A) për karikim të shpejtë të pajisjeve tuaja celulare ndërsa jeni në lëvizje. Menaxhimi i telefonatave është intuitiv me përgjigjen dhe përfundimin me një shtypje të vetme.

Ka stok

SKU: DUN2165-B Modeli: HV-FM811BT Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HV-FM811BT

General
Connection

USB, TF Card, Bluetooth

Bluetooth

5.0

FM Frequency

87.5MHz-108MHz

Supported formats

MP3, APE

Display Type

LED

Wireless Distance

10 m

Input

DC 12V-24V

Dimensions & Weight
Dimensions

47.9 x 37.8 x 87 mm

Weight

60g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit Wireless Car MP3 Player