SAPO ERDHI

Haweel Laptop Crossbody Bag

1,490 L1,990 L

 

Kjo cantë është projektuar për të ofruar mbrojtje superiore për laptopin tuaj duke ofruar komoditet dhe stil. Është i ndërtuar me një copë poliesteri të cilësisë së lartë të papërshkueshme nga uji në pjesën e jashtme, në pjesën e brendshme copë të butë prej kadifeje,  një shtresë pambuku, najlon super fibër, material elastik, material PC dhe një dorezë e qëndrueshme PU. Kombinimi i këtyre materialeve siguron mbrojtje me shumë shtresa nga pluhuri, uji, gërvishtjet dhe goditjet, duke e mbajtur laptopin tuaj të sigurt dhe të sigurt. Me dizajnin e tij ultra të hollë dhe të lehtë, kjo cantë laptopi është e përkryer për përdorim të përditshëm dhe udhëtime. Nuk do t’i shtojë masë të panevojshme çantës tuaj dhe ju lejon të mbani laptopin tuaj të qetë kudo që të shkoni. Ofron një kapacitet të madh dhe dizajn me shumë ndarje, duke ju lejuar të ruani dhe organizoni jo vetëm laptopin tuaj por edhe portofolin, telefonin celular, fishat tuaja, mausin,powerbank dhe objekte të tjera të vogla. Për komoditet më të madh, cantat vijnë me një rrip portativ dhe një dizajn për mbajtjen e rripit të shpatullave. Kjo ju lejon ta lidhni lehtësisht ose ta mbani mbi supe, duke i liruar duart dhe duke e bërë atë edhe më të përshtatshëm për t’u transportuar.

 

 

Color
Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Navy Blue, Black

General
Size

14"-15", 15"-16"

Protection

Multiple-layer protection from dust, water, scratching, and shocks

Design

Ultra-slim and lightweight

Zipper

Smooth top-loading zipper for easy and convenient access

Waterproof

Made of durable and waterproof material

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Laptop Crossbody Bag