Hohem Isteady Gimbal 3-Axis Palm

6,990 L

 

Ky gimbal eshte perfekt per personat qe kane qejf fotot apo vidjot pasi ka funksione si (face/object tracking) dhe eshte shume e lehte te kapesh video 4K apo time lapse. Mund te hapet dhe te paloset, dhe mund te gradoni telefonin tuaj sipas deshires.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2.5 g/kg
Brand

Hohem

Color

White

Gimbal
Roll Mechanical Range

320°

Pan Mechanical Range

320°

Product Size

Dimension (mm): 179 x 79 x 39 (Folded) 230 x 80 x 40 (Unfolded)

Product Net Weight (Individual device)

259g

Battery
Operation Voltage

3.7V

Operation Current

2000mAh

Operation Temperature

-10~45℃

Battery Runtime

8H

Charging Time

2H

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iSteady X

1 x Mini Tripod

1 x Storage Pouch

1 x Power Cable

1 x Wrist Strap

1 x Quick Start Guide