SAPO ERDHI

Hohem iSteady M6 Kit

18,990 L

 

Hohem iSteady M6 Smartphone Gimbal është një mjet i jashtëzakonshëm që e ngre videot dhe fotot me smartphone në një nivel profesional. Siguron regjistrim të qetë dhe të qëndrueshëm të videos me motorë me fuqi të lartë dhe programe të automatizuara të lëvizjes, duke e bërë atë të përsosur për krijuesit e videove. Kontrollet e fuqishme dhe ekrani OLED i gimbal-it ofrojnë funksionim miqësor për përdoruesit, ndërsa sensori i vizionit AI me dritë mbushëse LED thjeshton prodhimin kompleks të imazhit. Me kapësen e tij të sigurt të tensionit dhe stabilizimin e fuqishëm, ai strehon pothuajse çdo telefon inteligjent, duke ofruar korniza dinamike dhe tërheqëse me modalitetin e panoramës 360° dhe me kënd të gjerë. Bateria e qëndrueshme e iSteady M6 lejon deri në 18 orë përdorim të vazhdueshëm dhe madje mund të karikojë telefonin inteligjent gjatë seancave të zgjatura të xhirimit. Ky gimbal është një mjet i domosdoshëm për krijimin e videove mahnitëse në smartfonëve pa mundim.

Ka stok

SKU: CNG3756-B Modeli: iSteady M6 Kit Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

iSteady M6 Kit

Color

Black

General
Grip Design

Single Handgrip

Material

High-Performance Composites

Number of Axes

3-Axis (Pitch (Tilt), Roll, Yaw (Pan))

Payload

400g

Mobile Width

58mm~98mm

Mechanical Range
Pan

360° Infinite Rotation

Roll

335°

Tilt

335°

Working Temperature

-10~45°C

Motors Protection

The motor can be protected from damage caused by improper operation by having the gimbal powered off automatically.

Battery
Battery Capacity

2600mAh, 7.4V / 19.24Wh

Battery Life

• Up to 18 hours (Under ideal conditions with the gimbal fully balanced)
• Up to 6-8 hours (Use AI tracking and fill light at its highest brightness)

Charging Time

About 3 Hours

Mobile APP
APP

Hohem Joy

Inputs/Outputs
Port

1x USB-C

Mounting
Details

4 x 1/4"-20 Female

Dimensions & Weight
Dimensions

6 x 17 x 30 cm

Weight

551 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iSteady M6

1 x Fill Light with AI Vision Sensor

1 x Tripod

1 x Storage Bag

1 x USB to Type-C charging cable

1 x Type-C to Type-C Charging Cable

1 x User Manual