Ofertë!
SAPO ERDHI

Puluz Tripod Mount Holder 1.65M

990 L

Kurseni: 1,000 L

Tripod për aparate celulare, kamera, drita etj nga Puluz. I Përbërë nga tub alumini me cilësisë të lartë, është kompakt pasi këmbët e trekëmbëshit mund të palosen, duke e bërë atë mjaftueshëm të vogël për ta mbajtur pothuajse kudo. Ju mund ti rregulloni lartësinë e trekëmbëshit duke rregulluar boshtin qendror për të përmbushur koncepte të ndryshme të shkrepjes. Gjithashtu ka një dizajn të lehtë dhe të lëvizshëm gjë që e bën të përshtatshëm për t’u përdorur për udhëtime ose punë në natyrë. Lartësia është e rregullushme deri në 165 cm

Ka stok

SKU: DUN1824-B Modeli: PU450B Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Tube lock type

Flip lock

Folded Height

37 cm

Max Height

170 cm

Weight

489 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Puluz Tripod