SAPO ERDHI

Instax Wide 300 Camera Case

2,490 L

 

Kasë mbrojtëse për Instax Wide 300. Vjen në ngjyrën e zezë për një pamje plot stil dhe elegancë, me rrip të përshtatshëm për çdo gjatësi dhe komfort maksimal. Tashmë mund të udhëtoni kudo me kamerën tuaj Wide 300 pa u shqetësuar për dëmtime pasi kjo kasë e cila përshtatet perfekt me kamerën ju ofron siguri maksimale.

Ka stok

SKU: FUJI115-B Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Compatibility

Instax Wide 300

Features

• Perfect fit for the Instax Wide 300 Camera
• Adjustable Shoulder Strap
• Textured black finish and a premium look

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instax Wide 300 Camera Case