JBL JR POP Kids Portable Bluetooth Speaker

3,990 L

 

Prodhuar posacerishte per femijet. Me bateri te rikarikueshme e cila mundeson deri ne 5 ore kohe degjimi pa nderprerje. Mjaftueshem per te shoqeruar femijet ne aktivitete te ndryshme gjate dites. Rezistent ndaj ujit dhe goditjeve. Mundesi zgjedhje mes ngjyrave te ndryshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Purple, Blue, Green, Pink, Red

Speaker System
Power Output

3 W

Drivers

1 x 1.5" / 3.81 cm

Frequency Response

190 Hz to 20 kHz

Signal to Noise Ratio

>80 dB

Microphone
Built-In Mic

No

Bluetooth Connectivity
Bluetooth

4.2

Supported Bluetooth Profiles

A2DP 1.2
AVRCP 1.5

Transmitter Power

4 dBm

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Additional Wireless Connectivity
Radio Tuner

None

Wired Connectivity
Inputs

1 x USB Micro-B (Power)

Outputs

None

USB Power Output

5 VDC at 0.5 A

Battery
Capacity (mAh)

600 mAh

Battery Chemistry

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Voltage

3.7 V

Expected Battery Life

5 Hours

Physical
Memory Card Slot

None

IP Rating

IPX7

Dimensions (W x H x D)

3.46 x 1.56 x 2.97" / 87.8 x 39.7 x 75.5 mm

Weight

0.27 lb / 121 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x JBL JR POP speaker
  • 1 x Micro USB charging cable
  • 1 x Safety Sheet
  • 1 x Quick Start Guide
  • 2 x Sticker papers