SAPO ERDHI

K8 Wireless Microphone For Iphone

1,490 L

 

Mikrofon i pershtatshem per iphone me portë lightning. Neqoftese jeni ne nje takim online ose duke regjistruar nje vlog apo jeni ne nje ambjent te zhurmshem dhe nuk degjoheni atehere ky mikrofon eshte ideal per ju dhe mjafte i thjeshte per tu instaluar.

Ka stok

SKU: CNG2944-B Modeli: K8 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Use

Smart Phones

Suitable for

Outdoor, Online Teaching/Meeting, Interviewer, Vloging

Connectivity

Wireless

Transmission Distance

up to 10 meters

Frequency

2.4GHz

Input voltage

DC4.8-5.4V

Battery capacity

80mAh

Port

Lightning Port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microphone
1 x Adaptor
1 x Manual