Ofertë!
OFERTA ONLINE

Kingston NVMe PCle M.2 SSD SNV2S

5,990 L6,490 L

Kingston NVMe PCle M.2 SSD SNVS/500G përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 2100/1700MB/s dhe është e përshtatshme për laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

500GB, 1TB

FORM FACTOR

M.2 2280

Interface

PCIe 4.0 x4 NVMe

Read Speed

3,500MB/s

Write Speed

2,100MB/s

Storage temperature

-40°C~85°C

Operating temperature

0°C~70°C

Weight

7g (all capacities)

Vibration operating

2.17G (7-800 Hz)

Vibration non-operating

20G (20-1000Hz)

MTBF

1,500,000 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kingston NVMe PCle M.2 SSD SNV2S/500G