SAPO ERDHI

Kodak Wired Earphones 150+

890 L

 

Kufje nga Kodak. Janë tepër të rehatshme dhe të sigurta. Për shkak se janë rezistente ndaj djersës dhe janë të pajisura me kabllo që nuk ngatërrohet mund t’i përdorni pa problem gjatë kohës që bëni ushtrime fizike.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Kodak 150+

Color

Red

GENERAL
Jack type

3.5mm

Microphone

Yes

Speaker Impedance (Ω)

16 ohms

Speaker Sensitivity (db.)

96dB +/- 10%

Frequency range (Hz)

20Hz – 20kHz

Waterproof

IPX4

Housing material

ABS, TPE, Silicon + Metal

Operating Temperature

0°C- 40°C; 45-85% RH

Cable length

1.2 m

Weight

11g ± 10 %

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kodak 150+ Earphones