Ldnio Power Strip SE3631

1,990 L

 

Zgjatues me porta te ndryshme. 6 USB dhe 3 priza te zakonshme. Me gajtesi 1.6 meter dhe me buton ON/OFF

Ka stok

SKU: CNG1024 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

3 DITË OFERTA ONLINE

Power Adapter with Surge Protection

990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
USB Port

6

Plug

EU

Dimensions

138*90*43mm

Total Power

17W

Rated Power

MAX 2500W
MAX 250V*10A

Output

5V 3.4A (Max)

Nominal Voltage

AC100-250V

Length

5.24ft/1.6m

Weight

380g

switch

USB on/off

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim