Ofertë!
SAPO ERDHI

Lenovo ThinkPad L13 Yoga 13″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

29,990 L

Kurseni: 7,000 L

Lenovo L13 Yoga vjen me performancë të lartë dhe portativ i  krijuar për një sërë detyrash. Ai përmban një procesor Intel Core i5-10310U, duke ofruar një ekuilibër midis fuqisë dhe efikasitetit të energjisë. Grafika e integruar Intel® UHD Graphics ofron aftësi të mira grafike. Laptopi vjen me 8 GB memorie DDR4. Ofron një hapësirë ruajtjeje të shpejtë 256 GB SSD duke siguruar akses të shpejtë të të dhënave. Ekrani me prekje 13.3″ FHD  ofron pamje të shkëlqyera. Ai gjithashtu përfshin veçori si një grilë privatësie për kamerën HD, mikrofona të dyfishtë dhe altoparlantë stereo të optimizuar me Dolby.

 

• Intel® Core™ i5-10310U
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 13.3″ FHD Touchscreen
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

2 in 1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10310U

Processor family

10th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.40 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-2666MHz

Memory

256GB SSD

SSD Details

M.2 2280 PCIe® x4 NVMe® Opal

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® AX201 11ax, 2×2

Ethernet LAN

100/1000M (Adapter Needed)

Bluetooth

v5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1x Side docking connector
2x USB-C® 3.1 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2)
1x USB 3.1 Gen 1
1x USB 3.1 Gen 1 (Always On)
1x HDMI® 1.4b
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microSD card reader
1x Ethernet extension connector

AUDIO
Built-in Microphone

2x, Array

Built-in Speakers

Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ Premium

CAMERA
Front Camera

720p with ThinkShutter

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

46Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.43 kg

Dimensions

311.5 x 219 x 17.6 mm

POWER
AC Adapter Power

65W USB-C® (3-pin)

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj