Ofertë!
OFERTA ONLINE

Lobod 32″ Smart TV HD

11,990 L

Kurseni: 6,000 L

Televizori LED Lobod është një televizor 32 inç Smart me një dizajn të zi elegant. Ai përmban një ekran LED 16:9 me një kënd të gjerë shikimi prej 178° gradë dhe një kohë të shpejtë reagimi prej 8 ms. Me aftësitë SMART TV dhe funksionimin në sistemin operativ Android 11, ai ofron qasje në një sërë aplikacionesh nga Google Play. Televizori ofron opsione të përshtatshme lidhjeje me porte të integruara WiFi dhe LAN, si dhe 3 porte HDMI dhe 2 USB për t’u lidhur me teknologjitë e reja dhe për të luajtur media nga USB. Ka një dekoder DVB T2/S2/C për kanalet dixhitale tokësore, satelitore dhe kabllore. Me opsionet e personalizimit të figurës dhe zërit, veçori të kursimit të energjisë dhe mbështetje standarde VESA për montimin në mur, televizori Lobod LED ofron një përvojë të këndshme shikimi si për programet dixhitale ashtu edhe për përmbajtjet e internetit.

Ka stok

SKU: TV534-B Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

LF32DE2321 Smart

Color

Black

GENERAL
TV Type

SMART

Screen Type

LED

Screen size

32"

Screen Resolution

HD Ready (1366×768)

Aspect Ratio

16:9

Viewing Angle

178°

Response Time

8ms

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Color Tone

Normal, Cool, Warm

Image Modes

Standard, Film, Vivid, Energy saving, User

Speakers

2x 6W

Smart Details
Operating system
Wifi

802.11

Ethernet Lan

RJ45 Port

Ram

1 GB

Memory Internal

8GB

PORTS
Details

3x HDMI
2x USB Type-A
1x Ci Slot
2x Audio Jacks
1x Coaxial
1x AV IN
1x RF(S2)
1x RF IN
1x RJ45

POWER
AC Input

100-240 V
50/60 Hz

Power Consumption

60 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x TV

1x Remote Controller