Ofertë!
OFERTA ONLINE

Lobod 42″ Smart TV FHD

15,990 L

Kurseni: 9,000 L

Televizori SMART 42 inç ofron një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi me rezolucionin e tij Full HD dhe këndin e gjerë të shikimit 178 gradë. Mundësuar nga Android 13.0, ai siguron qasje në Google Play dhe YouTube, dhe me lidhje të integruara WiFi dhe LAN, transmetimi i përmbajtjes është i thjeshtë. CPU-ja me katër bërthama siguron performancë të qetë, ndërsa 1 GB RAM dhe 8 GB ROM ofrojnë hapësirë ruajtëse për aplikacionet dhe mediat. Përdoruesit mund të shijojnë mënyra të shumta shikimi, rregullime të tonit të ngjyrave dhe opsione të raportit të pamjes. Televizori ka altoparlantë 2x6W me cilësimet e zërit për preferenca të personalizuara audio. Karakteristikat e tij të kursimit të energjisë, regjistrimi PVR USB dhe dekoderi DVB T2/S2/C e bëjnë atë miqësore me mjedisin dhe të gjithanshëm. Me një sërë opsionesh lidhjesh, duke përfshirë HDMI dhe USB, dhe opsionin për montim në mur, ky televizor është një shtesë e shkëlqyer për shtëpinë tuaj.

Ka stok

SKU: TV543-B Modeli: LF42DN4322 Kategori: , Etiketa: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

LF42DN4322 T2S2 Smart

Color

Black

GENERAL
TV Type

SMART

Screen Type

LED

Screen size

42"

Screen Resolution

Full HD (1920 x 1080 Pixels)

Aspect Ratio

16:9

Viewing Angle

178°

Response Time

8ms

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Color Tone

Normal, Cool, Warm

Image Modes

Standard, Film, Vivid, Energy Saving, User

Speakers

2x 6W

Smart Details
Operating system
Wifi

802.11

Ram

1 GB

Memory Internal

8GB

PORTS
Details

3x HDMI
2x USB Type-A
1x Ci Slot
1x Audio Jack
1x RJ45
1x Coaxial
1x AV IN
1x RF(S2)
1x RF IN

POWER
AC Input

100-240 V
50/60 Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x TV

1x Remote Controller