Logitech K780 Wireless Keyboard

5,990 L

 

Tastierë wireless nga Logitech. Mund të lidhet me Bluetooth. Tastierë e plotë duke përfshirë edhe numrat. Jetëgjatësi baterie deri në 24 muaj. Lidhet me shumë lloje pajisjesh dhe mund të ndërrohen vetëm me anë të një çelësi. E përshtatshme për telefona dhe tablet me trashësi 11.3 mm.

Ka stok

SKU: DUN1191-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 25%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Apple Magic Keyboard With Numeric Keypad

14,990 L
Kurseni: 5,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

TECHNICAL SPECIFICATIONS
Connection Type

Logitech Unifying protocol (2.4 GHz)
Bluetooth Smart technology

Wireless range

> 10m wireless range

Optional software

Logitech Options for Mac: OS 10.14 or later
Logitech Options for Windows: 10 or later
Logitech Flow™

Indicator Lights (LED)

3 Bluetooth channel LEDs
Battery indicator light

Battery

2 x AAA (included)

Battery life

24 months

Special Keys

Hotkeys, Easy-Switch

Key Life

Up to 10 million keystrokes

Tablet Cover and Stand

Supports most smartphones and tablets with thickness up to 11.3mm (0.4 inch), in portrait or landscape mode. iPad Pro® (12.9") in landscape mode only.

SYSTEM REQUIREMENTS
Requirements

Computers, phones, and tablets that support external keyboards

Logitech Unifying receiver
Required

Available USB Port
Windows 10,11 or later
macOS 10.14 or later
Chrome OS

Bluetooth
Bluetooth REQUIREMENTS

Bluetooth Smart ready device with keyboard support required (HID profile).
Windows 10,11 or later
macOS 10.15 or later
Chrome OS
iOS 11 or later
iPadOS 13.4 or later
Android 7 or later

DIMENSIONS & Weight
DIMENSIONS

158×380 x 22 mm

Weight

875 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Keyboard

2 AAA batteries (pre-installed)

Logitech Unifying receiver

User documentation