SAPO ERDHI

Logitech M235 Wireless Mouse

1,490 L

 

Logitech Wireless Mouse M235, i vogël dhe portabël, një maus i mrekullueshëm si për një ambient pune edhe për në shtëpi apo në lëvizje. Përmasat e tij e bëjnë perfekt për një hapësirë të limituar pune apo për vogëlushët tanë me duart e vogla, duke e bërë mausin ideal për të mësuarit në shtëpi. I përshtatshëm me sisteme të ndryshme, i lehtë për tu përdorur dhe gati në çdo moment për të punuar me ju.

Ka stok

SKU: DUN2449-GR Modeli: 910-007129 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Technical Specifications
Sensor Technology

Smooth optical tracking

DPI (Min/Max)

1000±

Buttons and Scrolling
Number of Buttons

3 (Left/Right-click, Middle click)

Scrolling

Line-by-line scrolling

Connectivity
Connection Type

2.4 GHz wireless connection

Wireless range

10 meters

Optional software

Logitech Options

Battery life with Bluetooth

Up to 20- months

Compatibility
Compatible products

Required: Available USB Port
Windows 10,11 or later
macOS 10.5 or later
ChromeOS
Certified Works With Chromebook™
Linux kernel 2.6+

DIMENSIONS AND WEIGHT
DIMENSIONS

Mouse: 95 x 55 x 38.6 mm
USB Receiver: 23.1 x 18.7 x 6.1 mm

WEIGHT

Mouse: 84g
USB Receiver: 1.8g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x 2.4 GHz receiver

1 AA battery (pre-installed)

1 x User documentation