Logitech Webcam C930C

11,990 L

 

Logitech C930c  transmeton me rezolucion të plotë  HD 1080p, duke ofruar video mahnitëse. Me lenten premium prej xhami dhe sistemi inteligjent të fokusimit automatik kjo kamer e bën të lehtë marrjen e rezultateve me cilësi profesionale. Veçoritë e përparuara si inkuadrimi automatik dhe ekspozimi inteligjent sigurojnë që ju të dukeni gjithmonë mirë në çdo ndriçim.

Ka stok

SKU: DUN1470-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

C930E

Color

Black

Technical specifications
Multiple resolutions

1080p/30fps (up to 1920 x 1080 pixels)
720p/30fps (up to 1280 x 720 pixels) with supported clients H.264 video compression

Camera mega pixel

3

Focus type

Autofocus

Lens type

Glass

Built-in mic

stereo, dual omni-directional

Mic range

Up to 1 m

Diagonal field of view

90°

Digital zoom

4x

USB connectivity

USB-A plug-and-play

Features

Rightlight™ 2 Technology for clarity in various lighting environments, even low light
Optional Camera Settings application for control of pan, tilt, and zoom
Attachable privacy shutter
Tripod-ready universal mounting clip fits laptops, LCD or monitors

System requirements
Compatible

Windows 7 or later
macOS® 10.7 or later
Chrome™ OS Version 29.0.1547.70 and higher
2 GB RAM or more needed for 1080p video streaming
1GB is typically needed for streaming 720p
Compatible with Microsoft DirectShow

Dimension

Height: 43 mm
Width: 94 mm
Depth: 71 mm
Cable length: 1.5 m

Weight

162 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Webcam with 5 ft (1.5 m) attached USB-A cable.

Attachable privacy shutter.

User documentation.