SAPO ERDHI

Marshall Woburn III

56,990 L

 

Altoparlanti Bluetooth Marshall Woburn III përfaqëson një përparim të jashtëzakonshëm në teknologjinë audio, duke shfaqur një sistem drejtues të ri-inxhinieruar me tre drejtime për qartësi superiore si në aplikacionet e audios në shtëpi ashtu edhe në TV. Duke pasur një skenë zanore të zgjeruar, ky altoparlant jep një tingull zhytës dhe tërheqës të Marshall, me bas të kontrolluar dhe saktësi të përmirësuar të rangut të mesëm. Dizajni i tij miqësor për përdoruesit lejon lidhjen dhe luajtjen e lehtë pa një konfigurim kompleks, ndërsa zhurma dinamike dhe modaliteti i natës sigurojnë cilësi optimale të zërit në çdo volum, duke e bërë atë ideal për hapësirat e përbashkëta. Me aftësitë e gjeneratës së ardhshme Bluetooth që mbështesin përditësimet Over the Air, një dizajn ikonik në të zezë ose krem, dhe një ndërtim të qëndrueshëm që përfshin 70% plastikë të ricikluar, Woburn III ndërthur pa probleme performancën e fuqishme, lehtësine dhe dizajnin e ndërgjegjshëm për mjedisin.

Ka stok

SKU: DUN2039-C Modeli: WOBURN III Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Color

Cream

AUDIO SPECIFICATIONS
FREQUENCY RANGE

30 – 20,000 Hz

ADJUSTABLE BASS AND TREBLE CONTROLS

Fine tune your music using the analogue controls on your speaker

STEREO/MONO

Stereo

MAXIMUM SOUND PRESSURE LEVEL

100.5 dB @ 1 m

CABINET PRINCIPLE

Bass-reflex

POWER AMPLIFIERS

One 90 Watt Class D amplifier for the woofer
Two 15W Class D amplifiers for the mids
Two 15 Watt Class D amplifiers for the tweeters

CONTROLS AND CONNECTIVITY
WI-FI

No

TOP PANEL CONTROLS

Source button
Volume control knob
Bass control knob
Treble control knob
Play/pause button
Skip backward/forward control knob
Power switch

WIRED CONNECTIVITY

3.5 mm Input
RCA Input
HDMI Input

WIRELESS CONNECTIVITY

Bluetooth 5.2
Ready for Bluetooth LE Audio

Power
MAINS INPUT VOLTAGE

100–240 V

MAINS FREQUENCY

50–60 Hz

PHYSICAL UNIT
DIMENSIONS

400 x 317 x 203 mm

WEIGHT

7.45 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Woburn III speaker
User manual and legal and safety information
Mains lead