Mcdodo Stereo Audio Extension Cable

490 L

 

Fishe nga Mcdodo për një lidhje perfekte. Kjo kabllo është e përshtatshme për të gjithë paisjet e audios me portë 3.5 mm Jack. Përbërë nga material rezistent dhe me gjatësi 1.2 metër.

Ka stok

SKU: CNG3565-B Modeli: CA-0800 Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

CA-0800

Material

Aluminum Alloy + Nylon Braided

Interface

DC3.5mm Male to DC3.5mm Female

Length

1.2 m

Function

Audio Connection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mcdodo Stereo Audio Extension Cable