OFERTA ONLINE

McDodo Wireless Charger Car Mount

1,490 L

 

Karikues me wireless, fast charging nga McDodo për makinë. Me materiale të forta dhe kapje të qëndrueshme, telefoni juaj do jetë i sigurt gjatë gjithë udhëtimit. Rrotullimi 360 gradë ju lejon ta përdorni lirshëm telefonin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 48%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,290 L
Kurseni: 1,200 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CH-762

Color

Black

Material

PC

General
Compatible

Up to 6.5"

Wireless Charging Distance

<5.00mm

Input

5V/2A, 9V/1A, 12V/2A

Output

5W, 7.5W, 10W, 15W

Dimensions and Weight
Dimensions

105 x 62 x 24 mm

Weight

95g

Informacione për paketimin

1 x McDodo Wireless Charger Car Mount