MUAJI I DASHURISE

Microsoft Surface Pro 9, 13″, 16GB, 256GB SSD, Core i7

179,990 L

 

Surface Pro 9 2-in-1 mund të përdoret si tablet apo laptop. Me dizajn modern dhe trup të hollë është lehtësisht i transportueshëm. Pajisur me procesor të gjeneratës së 12 Core i7 dhe grafike të integruar Intel® Iris® Xe Graphics, Surface Pro 9 mundëson një performancë të jashtëzakonshme duke ju lehtësuar punën dhe duke ju kursyer kohën e nevojshme për të përfunduar projektet tuaja.

 

• Intel® Core™ i7-1255U
• 16GB RAM + 256GB SSD
• 13” PixelSense™ Flow Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

QIL-00030

Announced

2022

DESIGN
Color

Graphite Black, Platinum

Type

2 in 1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1255U

Processor family

12th Generation Intel® Core™

Processor Frequency

Up to 4.70 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR5

Memory

256GB

SSD Details

Removable drive (SSD)

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

13"

Panel Type

LCD

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2880 x 1920 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E 802.11ax

Ethernet LAN

N/A

Bluetooth

v5.1

PORTS & INTERFACES
Ports

2 x USB-C (Thunderbolt 4)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Far-Field Studio Mics

Built-in Speakers

2W Stereo Speakers with Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

10MP front-facing camera with 1080p full HD video

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Home

KEYBOARD
Keyboard Compatibility

Surface Pro Keyboard
Surface Pro Signature Keyboard
Surface Pro X Keyboard
Surface Pro X Signature Keyboard

BATTERY
Battery Technology

Lithium-ion (Li-Ion)

Battery Capacity

47.7 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

879 g

Dimensions

287 x 209 x 9.3 mm

POWER
Adapter Power

65 W

SECURITY
Details

Windows Hello

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Surface Pro 9

1 x Power Supply

1 x Quick Start Guide

 

Garancia e produktit

36 Muaj