Mini VGA to HDMI Converter

1,190 L

 

Ky adaptor konverton VGA në HDMI. Është i lehtë kompakt dhe mund ta marrësh me vete kudo. Lidhni paisjet tuaja me porte VGA me nje pajisje HDMI .

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

VGA2HDMI

Color

Black, White

Input ports

1xVGA,1×3.5mm Jack.

Output ports

1xHDMI.

Power

DC/5V 600mA

VGA

640×480 60Hz 72Hz 75Hz
800×600 60Hz 72Hz 75Hz
1024×768 60Hz 72Hz 75Hz
280×1024 60Hz
1600×1200 60H

Resolution Support

640×480@60Hz,800×600@60Hz,1024×768@60Hz,1280×720@60Hz,1280×800@60Hz, 1280×1024@60Hz,1360×768@60Hz, 1600×1200@60Hz,1920×1080@60Hz

Dimension & Weight
Dimensions

66 x 55 x 20 mm

Weight

39 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x VGA2HDMI CONVERETER

1 x USB power cord

1 x User Manual