Nintendo Splatoon™ 3

6,990 L

 

Hyni në Splatlands, një shkretëtirë e djegur nga dielli e banuar nga Inklings dhe Octolings të ngurtësuar nga beteja. Splatsville, qyteti i kaosit, është zemra e mbushur me adrenalinë e kësaj djerrinë të pluhurosur. Edhe në këtë mjedis të shkretë, Turf War mbretëron supreme dhe betejat tërbohen në etapa të reja të vendosura në zonat e egra përreth. Lëvizjet e reja dinamike i ndihmojnë këta luftëtarë të shmangin sulmet dhe të mbulojnë më shumë tokë, së bashku me një armë të re në formë harku për që gjuan bojë. Bashkohuni me Agjentin 3 në një luftë kundër ushtrisë së keqe Oktariane në modalitetin e tregimit. Zbuloni sekretet e Alterna, Fuzzy Ooze, dhe se si ato lidhen me temën e modalitetit, “Kthimi i gjitarëve”. Ju gjithashtu mund të bashkoheni dhe të shmangni valët e bosëve të rrezikshëm Salmonid në përsëritjen e ardhshme të Salmon Run, një modalitet bashkëpunimi me veçori të reja të reja.

Ka stok

SKU: DUN1705 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

26,990 L29,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

Single System (1)
Local wireless (2-8)
Online (2-8)

Genre

Action
Multiplayer

Age

Everyone 10+

Supported Play Modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Features
Details

-New Story Mode and Lore
-Tableturf Battle
-New Weapons – New Classes, Sub-weapons, and Specials
-Stringers
-Splatannas
-New Moves – Squid Surge and Squid Roll
-New Multiplayer Stages
-The Lobby Terminal
-Splatfest and Tricolor Turf Wars
-New Abilities and Gear Modification
-Salmon Run Changes
-King Salmonid Xtra Encounter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim