BEST DEALS

Kugoo G5 Folding Electric Scooter

48,990 L

 

Shijoni udhëtimet e gjata me një karikim të vetëm me skuterin elektrik G5 nga Kugoo! Përveç baterisë që zgjat skuteri fuqizohet nga motorri i fuqishëm 500W dhe ecën me shpejtësi deri në 35 km për orë. Mund të përthyhet dhe të transportohet lehtësisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
20 g/kg
Brand
Color

Black

Max Load

120kg

Max Range

80km

Motor

500W

Max Speed

35km/h

Net Weight

About 23kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Scooter

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

1 Muaj