SAPO ERDHI

Nintendo Super Smash Bros.™ Ultimate

6,990 L

 

Ikonat e lojërave përplasen në betejen përfundimtare që mund të luani në çdo kohë, kudo! Hidhni kundërshtarët jashtë skenës ndërsa personazhet e rinj Simon Belmont dhe King K. Rool bashkohen me Inkling, Ridley dhe çdo luftëtar në historinë e Super Smash Bros. Shijoni shpejtësinë dhe luftimin e përmirësuar në fazat e reja të bazuara në serinë Castlevania, Super Mario Odyssey dhe më shumë! Keni vështirësi në zgjedhjen e një skene? Mund të zgjidhni opsionin Stage Morph për të transformuar një fazë në një tjetër ndërsa luftoni së pari një seri! Plus, luftëtarët e rinj me jehonë Dark Samus, Richter Belmont dhe Chrom i bashkohen betejës. Pavarësisht nëse luani në nivel lokal ose online, shijoni luftimet më të shpejta, sulmet e reja dhe opsionet e reja mbrojtëse, si një mburojë e përsosur. Mblidhni 900 kompozime të ndryshme muzikore dhe luani 1-në-1 me një mik, mbani një lojë falas për të gjithë me 4 lojtarë, filloni beteja deri në 8 lojtarë dhe më shumë! Mos ngurroni të hiqni kontrollorët tuaj të GameCube  sepse ju presin gara legjendare të shtratit ose luani së bashku në çdo kohë, kudo!

Ka stok

SKU: DUN1706 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 14%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

29,990 L
Kurseni: 5,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

Single System (1-8)
Local wireless (2-8)
Online (2-4)

Genre

Action
Fighting
Multiplayer

Age

Everyone 10+

Supported Play Modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Supported Languages

Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese

Features
Details

More than 100 stages! Returning stages have been powered up and every stage has Battlefield and Final Destination versions.
More than 900 tracks to heat up the battle.
Create your own original stages! It's easy to draw your ideas using the touch screen in handheld mode. Share the stages you've built so other players around the world will get to play on them!

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim