SAPO ERDHI

PSU Be Quiet System Power 10 750W 80+Bronze

9,490 L

 

System Power 10 750W ju siguron fuqi stabël dhe të besueshme për CPU-në dhe GPU-në tuaj. Kështu kompjuteri juaj do të operojë me të njejtën qëndrueshmëri edhe nëse do ketë ngarkesa të papritura. Certifikimi 80 PLUS® BRONZE me vlerësim të efiçiencës 89.1% është dëshmia më bindëse e fuqisë së operimit të kursimit që kjo PSU zotëron. Me System Power 10 750W do të fitoni besueshmëri dhe operim ekonomik kundrejt një çmimi tërheqës.

Ka stok

SKU: ECM658 Modeli: BN329 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black

General
Continuous power (W)

750

Form factor

Version 2.52

Form factor EPS 12V

Version 2.92

Topology

DC/DC

Voltage (Vac)

200 – 240

Frequency (Hz)

50

Input current (A)

5

Power factor at 100% load

>0.95

Modern standby

Yes

Power consumption in standby (W)

<0.15

Average life time (h / 25°C)

>100,000

Operating temperature up to (°C)

40

80 PLUS certification

Bronze

Efficiency (%)

At 230V, 2% load 66.6
At 230V, 10% load 85.1
At 230V, 20% load 88.6
At 230V, 50% load 89.1
At 230V, 100% load 85.7

Fan and cooling technology
Fan

Temperature-controlled quality fan

Fan size (mm)

120

Bearing technology

Sleeve

Motor technology

4-pole fan motor

Max. fan speed (rpm)

2100

dB(A)

At 10% load 8.8
At 20% load 8.9
At 50% load 13.3
At 100% load 34.7

Output
Multi-rail operation (12V rails)

1

Max. combined power 12V (W)

750

Max. combined power 12VHPWR (W)

0

Max. combined power 3.3V + 5V (W)

130

Hold-up time at 80% load (ms)

26

Power good signal (ms)

100-150

Cables and connectors
Sleeved cables

P24

Flat cables

P4+4, P8, PCIe, drives

Maximum cable length (cm)

81

Cable length to motherboard (cm)

55

No. of cables

7

Cables

1 x ATX-Motherboard (20+4-pin)
1 x P4+4 (CPU)
1 x P8 (CPU)
4 x PCI-e 6+2-pin (GPU)
6 x SATA
1 x PATA

Protection
Details

OTP (over temperature protection)
OCP (over current protection)
OPP (over power protection)
SCP (short circuit protection)
OVP (over Voltage protection)
UVP (under Voltage protection)
SIP (Surge & Inrush Protection)

Dimensions and Weight
Dimensions

150 x 140 x 86 mm

Weight

1.95 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PSU Be Quiet System Power 10 750W 80+Bronze

1 x Manual