OFERTA ONLINE

Puluz 4in1 Vlogging Kit

11,990 L

 

Ky produkt kombinon shumë aksesorë në një komplet të vetëm, duke ofruar komoditet dhe lehtësi për krijuesit e përmbajtjes. Një nga komponentët kryesorë të kompletit është drita LED Selfie. Kjo dritë LED shërben si një burim ndriçimi, duke siguruar kushte optimale ndriçimi për videot tuaja. Me nivele të rregullueshme ndriçimi, ju mund ta personalizoni ndriçimin sipas preferencave tuaja dhe kërkesave specifike të mjedisit tuaj të regjistrimit. Stabilizuesi i dorezës për video është një komponent thelbësor për arritjen e pamjeve të qëndrueshme. Ndihmon në reduktimin e lëkundjeve të padëshiruara të kamerës dhe ju lejon të mbani nën kontroll dridhjet gjatë regjistrimit. Kjo veçori stabilizimi është veçanërisht e dobishme për vloggerët që janë vazhdimisht në lëvizje ose që filmojnë në situata dinamike. Struktura prej alumini vepron si korniza kryesore për pajisjen, duke siguruar një platformë të qëndrueshme dhe të sigurt për montimin e telefonit dhe aksesorëve të tjerë. Struktura e tij e qëndrueshme prej alumini siguron jetëgjatësi dhe stabilitet gjatë përdorimit. I përfshirë në komplet është një mikrofon, i cili përmirëson ndjeshëm cilësinë e audios së videove tuaja. Duke kapur tingull të qartë, ai përmirëson përvojën e përgjithshme të shikimit për audiencën tuaj. Mikrofoni është projektuar për t’u integruar lehtësisht në konfigurimin e pajisjes, duke siguruar pajtueshmëri dhe lehtësi në përdorim.

 

Ka stok

SKU: DUN1842 Modeli: PKT3024 Kategori: , Etiketa: , , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specifications
Video Rig Features

1. It is a must-have for you, if you love recording high quality videos. It makes shooting videos much easier since you have a much better grip with two handles.
2. With many 1/4 inch thread mount slots, you can get lighting and microphone attachments. A fantastic tool for who need take higher quality phones or videos close to professional level.
3. The special design will enable you to take steady shots and capture unique life experiences
4. A must-have accessory for anyone wanting to improve their filmmaking skills with a phone that shoots better images than many high end cameras. You can mount it with any tripod, slider or dollys.
5. Compatible with most smartphones within 45-93mm width.

Tripod Mount Features

1. Tripod is made of high quality plastic material, durable to use.
2. Come with standard 1/4 inch screw hole, fits for extension rod, other brands stabilizer and accessories.
3. The tripod foot adopts anti-slip design,can effectively prevent it from sliding down.
4. The tripod has great load bearing and stability,lightweight but can firmly hold your stabilizer.

Microphone Features

1. The microphone can be fixed on the DV with microphone hole and path. The MS stereo system enables a natural sound pick-up. Delivering a stereo sound image with superb clarity
2. Load impedance: <0.68Kohm
3. Fit any device that have 3.5mm MIC socket and hot shoe, suitable for 3.5mm jack phones
4. Microphone type: electret condenser microphone
5. Microphone specification: 14*6.5mm
6. Directivity: Single point
7. Frequency response: 20-20000Hz
8. Sensitivity: -42dB +/- 3dB (0dB = 1V / Pa).
9. Signal to noise ratio: >65DBSPL
10. Test voltage: 1.5V

Studio Light Features

1. This is camcorder professional LED camera light.
2. Mini design, easy to take in pocket and light for phone photography or DSLR camera photography.
3. Include independent power switch and keep the same brightness out when switch it on again.
4. Support 4 x AA batteries (batteries not included) power input, more convenient to use.
5. Support external power input (Type-C port), suitable for long time use.
6. Built-in 104 pieces high quality LED beads.
7. Rotating the switch can adjust the brightness without filter plates, suitable for a variety of photography atmosphere.
8. Highly efficient, power-saving, low energy consumption.
9. Can be fixed in the camera hot shoe socket, use on professional light frame or camera tripod.
10. With dual cold shoes slots, can install microphones or cellphone.
11. With a 1/4 inch female screw for Canon, Nikon, Sony, and other Camcorder. In additional, it could be used on a 1/4 inch tripod to help Phone owner to take wonderful videos and photo

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Video Rig Stabilizer
1x Microphone
1x Studio Light
1x USB Cable
2x Cold Shoe Tripod Head
2x 3.5mm Audio Cable
2x Tripod Mount
1x Color Package Box