Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Baseball Hat For Action Cameras

490 L

Kurseni: 500 L

Kapelja e bejsbollit PULUZ është një aksesor i gjithanshëm dhe i përshtatshëm i krijuar për të montuar në mënyrë të sigurt një kamerë në pjesën e përparme. E bërë nga materiale të qëndrueshme ABS dhe pëlhure, kjo kapelë e lehtë ruan formën e saj edhe pas larjeve të përsëritura. Ajo ofron një përvojë regjistrimi pa duar, duke ju lejuar të kapni video dhe foto mahnitëse gjatë aktiviteteve të ndryshme si golf, stërvitje, ngjitje, udhëtime dhe shëtitje. Montimi i fortë plastik i kapelës e mban të sigurt kamerën tuaj, duke siguruar një platformë fotografimi të ekuilibruar dhe të qëndrueshme. Me përputhshmërinë për modelet e njohura të kamerave nga DJI, GoPro dhe Insta360 etj, ju mund të shijoni shkrepje me kënd të gjerë dhe të çlironi kreativitetin tuaj.

Ka stok

SKU: DUN1850 Modeli: PU195 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 36%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Tripod For DSLR & Digital Camera

6,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Double Shoulder Strap For DSLR/SLR Cameras

1,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Shoulder Strap For DSLR/SLR Cameras

990 L
Kurseni: 1,000 L
- 44%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Camera Shoulder Bag

4,990 L
Kurseni: 4,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specifications
Material

ABS, Cloth

Features

• The hat features a camera mount on the front, allowing you to easily attach your camera and capture hands-free footage.
• Made from ABS and cloth materials, the hat is built to withstand regular use and retain its shape even after washing.
• The hat is lightweight, ensuring maximum comfort during extended wear and minimizing any inconvenience or heaviness.
•It is compatible with various camera models from popular brands like DJI, GoPro, and Insta360, ensuring versatility and wide-ranging compatibility.
• The strong plastic mount securely holds your camera in place, providing a stable and secure attachment even during active movements.

Dimensions & Weight
Dimensions

27 x 19 x 13 cm

Weight

111 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Baseball Hat

1x J-Hook Buckle Mount

1x Long Screw