SAPO ERDHI

Puluz Remote Control Rotating Turntable USB 30CM

9,990 L

 

Përdoret gjerësisht në dyqane, ekspozita, qëndra tregtare, studio si edhe zyra për qëllime reklamimi të ndryshme. Gjithçka që duhet të beni eshte ta lidhni me fishën usb dhe mund të rrotullohet deri në 360 gradë. Kjo ju lejon që të tregoni produktet tuaja në të gjitha drejtimet dhe këndet. Ka konsum të ulët të energjisë. Paisja ka një kapacitet ngarkese prej 10-20kg me diapazonin e shpejtësisë 35-50 S/R. Madhësia është perfekte për fotografimin e artikujve si bizhuteri, produkte kozmetike etj për një expozim të detajuar 360 gradë!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 
 

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black, White

Type

Electric Turntable

GENERAL
Material

ABS + PC

Voltage

DC 5V

Load Weight

10-20 Kg

Speed

35-50S/circle

Dimensions & Weight
Dimensions

30 x 5.8 cm

Weight

1.2 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Electric Turntable
1x Micro USB Cable