SAPO ERDHI

Puluz Remote Control Rotating Turntable 45CM

14,990 L

 

Përdoret gjerësisht në dyqane, ekspozita, qëndra tregtare, studio si edhe zyra për qëllime reklamimi të ndryshme. Gjithçka që duhet të beni eshte ta vendosni në prizë dhe mund të rrotullohet në 360 gradë. Kjo ju lejon që të tregoni produktet tuaja në të gjitha drejtimet dhe këndet. Ka konsum të ulët të energjisë. Mund të kontrollohet edhe manualisht. Paisja ka një kapacitet ngarkese prej 100 kg me diapazonin e shpejtësisë 22-45 rev/sek. Madhësia është perfekte për fotografimin e artikujve më të mëdhenj, madje mund ta përdorni këtë me një manekin të përmasave të të rriturve  për një expozim të detajuar 360 gradë! Ka shumë opsione në telekomandë për mënyrën e rrotullimit. Mund të rregulloni shpejtësinë e rrotullimit, në drejtim të akrepave të orës ose në të kundërt, të bëni rrotullim të vazhdueshëm ose me rotacion të ndërprerë. Bëjeni tuajën!

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

Black, White

Type

Electric Turntable

GENERAL
Material

Plastic+ABS

Voltage

110-250V

Load Weight

100 Kg

Speed

22~45S/circle

Remote Control

Wireless 433 mode remote control

Dimensions & Weight
Dimensions

45 x 6 cm

Weight

3.8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Display Stand
1x Remote Control
1x Power Supply